Individuální koučink

PROČ

V rámci setkání někdy přijdeme na to, že řešíte hlubší téma, na které není na skupině dostatek času, nebo se vám nechce ve skupině rozebírat. V takovém případě odkazuji klienty buď na terapii nebo na koučování. Pokud byste chtěli v tématu pokračovat u mne, nabízím rovněž individuální koučink. 

Jak pracuji

Nehodnotím, ale podporuji. Neradím, ale rozšiřuji úhly pohledu. Věřím, že každý má v sobě dostatek zdrojů pro řešení svých výzev vlastní cestou. Chci, abyste tomu uvěřili i vy. Pomohu vám nastavit si cíle, kterých chcete dosáhnout a objevit cestu, jak se k nim dostat.

Co je to koučování

Koučování je způsob komunikace založený na naslouchání, respektu a pomáhání k rozvoji. Jde o dlouhodobou práci s klientem za účelem růstu klienta a jeho kompetencí. V rámci koučování necháváme řešení na straně klienta, kouč je odborníkem na vedení pomáhajícího rozhovoru a zážitkových technik, ale zodpovědnost na řešení a dosažení cíle nechává na klientovi. Jedině klient je totiž expertem na svůj život. Nikdo vám neřekne lépe, co dělat, než vy sám/a.

Cena

Ochutnávka  – ZDARMA (30 min)
Přijďte si vyzkoušet, co koučování obnáší a zda nám společná práce bude vyhovovat.

Jednorázové setkání – 1250 Kč/sezení (55 min)

Dlouhodobá spolupráce:
Při platbě 10 sezení sleva 20%
= cena 1000 Kč/sezení
Při platbě 5 sezení sleva 10%,
= cena 1125 Kč/sezení

Reference

"Do pozice klienta u Míši jsem vstupovala s mírnou nejistotou a zvědavostí, co mě čeká, jelikož jsem s koučováním žádnou zkušenost neměla. Byla jsem příjemně překvapena, jak se na věci můžu podívat z jiné perspektivy a najít řešení v situacích jak v osobním, tak i profesním životě. Díky koučinku jsem si uvědomila, jak se člověk dokáže zacyklit ve vlastní hlavě a bez otevřené komunikace s někým nezaujatým se v řešení otázek zamotá v kruhu. Postupně jsem z každého sezení odcházela s osvobozujícím pocitem a novou energií přijmout a zdolávat další výzvy nebo nezodpovězené a nevyřešené otázky ve svém životě. Míšu můžu každému doporučit jako mentora/kouče, který má extrémně lidský přístup, otevřenou mysl, nesoudí, nehledá problémy, dá Vám chuť poprat se s otázkami, které si nesete hluboko v hlavě a nabudí Vás zavádět změny v životě."
Marie