O mně

Kdo stojí za projektem?

Jmenuju se Míša, je mi 33 a mám skoro čtyřletýho prcka. Vždycky jsem řešila sebevědomí a strach ze selhání. Myslela jsem si, že 5 let v koučování a terapiích mi pomohlo se stabilizovat a že mě už jen tak nic nerozhodí. Haha. Když jsem se stala mámou, jako by to bylo všechno nanovo. Do toho sociální sítě, spousta informací. Budila jsem se s pocitem, že svýmu dítěti určitě způsobím trauma, když jsem na něj přes den zvedla hlas. Začala jsem zjišťovat, že v tom nejsem sama. Že je tady řada rodičů, který se bojí, jestli vše dělají správně, jsou osamělý, mají pocit, že selhávají, když zrovna nepostupují podle příručky „respektuj dítě za každých okolností“. A tak jsem si řekla dost. Potřebujeme spokojený rodiče, sebevědomý rodiče, ne vystresovaný lidi, který analyzují každý svoje slovo. Rozhodla jsem se, že chci rodiče podporovat v tom, aby nejen respektovali děti, ale taky sami sebe.

Díky Akademii pro zakladatelky od Holky z marketingu a taky díky terapeutickýmu výcviku a podpoře nejbližších jsem dala dohromady svoje nápady, myšlenky, prozkoumala je v praxi a taky dostala odvahu využít svoje silný stránky: skutečný zážitky na mojí životní cestě, vystudovanou pedagogiku, absolvovaný koučovací výcvik, dovednost vést pomáhající rozhovor a víc jak 10 let zkušeností z práce s lidma. Plus samozřejmě moje nekončící touha po vzdělávání, které stále probíhá v rámci terapeutického výcviku.

moje odbornost

STUDIUM
– Vystudovala jsem Mgr. v oboru Pedagogika na Univerzitě Karlově.
– Vystudovala jsem Ing. v oboru Mezinárodní politika a diplomacie na VŠE.
– Momentálně dokončuji Ph.D. na Univerzitě Karlově v oboru Pedagogika.

VÝCVIKY A KURZY
– Absolvovala jsem roční akreditovaný Výcvik koučování v Systemickém institutu.
– Jsem v druhém ročníku tříletého Komplexního výcviku pro pomáhající profesionály.
– Absolvovala jsem řadu dalších rozvojových kurzů (Výchova bez poražených od Gordon Institutu, Hranice a rituály ve výchově dětí, Metoda dobrého startu, Vedení pomáhajícího rozhovoru, Teal metody a mindset, a další…).

Jak pracuju?

Nabízím skupinová setkání a individuální koučink. Provázím otázkami, zážitky a vedu klienty k tomu, aby si na zásadní otázky odpověděli sami. Nehodnotím, ale podporuji. Neradím, ale rozšiřuji úhly pohledu. Věřím, že každý má v sobě dostatek zdrojů pro řešení svých výzev vlastní cestou. Chci, abyste tomu uvěřili i vy.